Inzertní sekce webu Šumava24.cz

Registrace uživatele

Uživatelské jméno:
Přezdívka pod kterou se budete přihlašovat ke svému účtu, může obsahovat pouze písmena a číslice, zadejte bez mezer 
Heslo:
Heslo k Vašemu účtu 
Potvrdit heslo:
Pro kontrolu zadejte znovu Vaše heslo 
Společnost:
Společnost, pod kterou vystupujete. Bude uvedena na fakturaci 
IČ:
Identifikační číslo společnotsi. Bude uvedeno na fakturaci 
DIČ:
DIČ společnotsi. Bude uvedeno na fakturaci. Pokud nejste plátce DPH, nechte toto pole prázdné 
Adresa:
Kontaktní adresa společnosti 
Jméno:
Křestní jméno kontakní osoby 
Příjmení:
Příjmení kontakní osoby 
Telefon:
Telefon, na kterém Vás můžeme zastihnout.
Zadejte ve tvaru: +420 777 123 456 
E-mail:
Zadeje e-mailovou adresu, přes kterou Vás budeme kontaktovat. Bude používána pro Vaše autorizované požadavky. 

Podmínky registrace

Vážený zákazníku, dovolujeme si Vás upozornit, že přidáním Vašeho inzerátu na náš portál potvrzujete souhlas s podmínkami používání a že Váš inzerát je v souladu s našimi pravidly, které uvádíme níže.

Abychom zabránili zneužívání obsahu na našem portálu a aby byl obsah vhodný pro širokou veřejnost, vyhrazujeme si právo na nutné změny inzerátů, které budou v rozporu s našimi pokyny. Všechny provedené změna budou samozřejmě konzultovány s jejich zadavateli a našimi platícími klienty. Inzerce, která bude navíc očividně v rozporu se zákonem, bude odstraněna okamžitě a bez předchozího upozornění.

Vložením inzerátu na naše stránky, souhlasíte s následujícím prohlášením:

Souhlasím, že budu sám zodpovědný za obsah mého inzerátu, který jsem se rozhodl na stránky přidat. Vlastníci portálu se zříkají jakékoli odpovědnosti za možné ztráty nebo škody, které mohou vzniknout přímo nebo nepřímo inzerátem a jeho obsahem, které jsem na stránky přidal.

Vložením inzerátu na našich stránkách, dále souhlasíte s těmito pravidly:

  1. Žádné chybné nebo jinak nevhodné výrazy nebudou povoleny. Inzeráty, které porušují tyto pravidla, budou odstraněny okamžitě a bez varování. Platba za placenou inzerci, která bude hrubě porušovat pravidla, propadne poskytovatelům webové stránky po předchozím upozornění.
  2. Nenávistné či jinak urážlivé obsahy budou smazány.
  3. Jakýkoli inzerát, který má testovací povahu, bude ihned odstraněn.
  4. Vyhrazujeme si právo rozhodnout o tom, které inzeráty budou odstraněny, pokud jsou v rozporu s těmito pravidly, avšak tento krok bude VŽDY konzultován s našimi platícími klienty.

Přestože se zavazujeme neposkytnout za žádných okolností informace o svých klientech třetí straně nebo cizím osobám, nepřebíráme zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Přístup k našemu serveru mají jak registrovaní uživatelé portálu www.sumava24.cz, tak i neregistrovaní. Pouze však registrovaní uživatelé se mohou aktivně účastnit a využívat inzertních služeb serveru a čerpat veškerých výhod s registrací spojených.

Ačkoli používáme moderní technologie, neposkytujeme záruku nepřetržité funkčnosti a bezchybného provozu. V případě přerušení služeb zaviněním třetí strany, neneseme žádnou odpovědnost za škody, které mohou uživateli/inzerentovi vzniknout v důsledku úplné nebo částečné nefunkčnosti systému, případně ztráty dat v něm umístěných.

Děkujeme Vám za pochopení, prosíme o dodržování Pravidel a podmínek a těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Kolektiv šumava24.
email: obchod@sumava24.cz

© Šumava24.cz